382 521 066
info@radiostav.cz

O společnostiSídlo společnostiProvozovna Milevsko

Akciová společnost RADIOSTAV, a.s. byla zapsána do obchodního rejstříku dne 13.11.2000. Přestože svoji podnikatelskou činnost započala 01.08.2001 může se pyšnit bohatými úspěchy a výsledky dlouholeté podnikatelské činnosti svého předchůdce firmy Jiří JANKOVSKÝ. Z této firmy se společnost RADIOSTAV, a.s. transformovala.

Firma Jiří JANKOVSKÝ byla založena v roce 1990, měla právní formu fyzické osoby a do obchodního rejstříku byla zapsána dne 27.02.1991. Od samého počátku podnikala jako firma zcela soukromá a na trhu stavebních zakázek si vydobyla pevné postavení díky krátkým výrobním lhůtám, vysoké kvalitě odvedeného díla a stoprocentní spolehlivosti při plnění uzavřených smluv a dohod.

Sídlo společnosti RADIOSTAV, a.s. se nachází v Praze 6 v Podbabské ulici. Objekt tvoří rozsáhlé nebytové prostory, které jsou pronajímány. Na stejné adrese provozuje společnost mycí centrum pro osobní automobily tvořené 6 boxy pro ruční mytí a mytí s obsluhou více na www.myckadejvice.cz.

Společnost RADIOSTAV, a.s. dále provozuje rekreační středisko v Rokytnici nad Jizerou. Provozovna zabezpečující stavební činnost má sídlo v Jihočeském kraji, v městě Milevsko, kde se nachází i realitní kancelář. V obci Kovářov od roku 2004 vlastní čerpací stanici v Kovářově.

Naše certifikace